Recenze Denon

Denon AVR-S770H

Ověřený zákazník Alza.cz Jan Forman

Přidáno: 24. dubna 2024

• Téměř se nehřeje
  • Automatická kalibrace místnosti pomocí mikrofonu
  • Dolby ATMOS vč virtualizace (zvuk 5.1.2)
  • Podpora 4ohm repro

Hledal jsem zesilovač za přijatelné peníze s podporou Dolby Atmos, zdá se že tento stroj to splňuje.

Automatická kalibrace Audyssey pomocí přibaleného mikrofonu vypadá velmi použitelně.

Oproti předchozím modelům, mi přijde, že vylepšili chlazení a zesilovač se téměř nehřeje. Pokud se nepletu je to model 2023.

Zatím asi nemám co vytknout.

Ověřený zákazník Filmnadvd.cz cosinus

Přidáno: 24. dubna 2024

Zakoupeno v Filmnadvd.cz

• Jenom, že není na ovladači tlačítko pro vysunutí disku.

Rychlé načte USB i CD, přečte i disky s nimiž jsem měl problémy v jiných přehrávačích. Vypnout se dá jak na přístroji, tak i na ovladači. Displej je přehledný a informace o skladbách dostačující. Zvukově zní dobře a jsem rád, že jsem si vybral DENON, na který je spoleh.

Denon AVR-X2800H DAB

Denon AVR-X2800H DAB

Ověřený zákazník Salony Denon Ověřený zákazník

Přidáno: 23. dubna 2024

Zakoupeno v Salony Denon

Kvalitní receiver se spoustou progresivních funkcí

Ověřený zákazník Alza.cz Luboš

Přidáno: 23. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Zelené podsvícení, které nerazí do očí jako modré
  • Jde ovládat ovladačem z modelu DCD 735, který na sobě má i funkci vysunutí CD a který je přiměřené velikosti vzhledem k funkcím co jsou potřeba k ovládání přehrávače.
  • Dodaný ovladač je naprosto nesmyslný možnostmi, které by mohl ovládat, kdyby je přehrávač měl. Typuji, že je to univerzální ovladač od nějakého mediálního centra, receiveru apod., který se dodává jako univerzál na vše a v případě CD přehrávače obsahuje mnoho ovládacích prvků bez funkce. Také je proto naprosto zbytečně veliký.

Až na úlet výrobce s ovladačem je to skvělý přehrávač, který všem doporučuji. Má skvělý zvuk díky výkonnému D/A převodníku 192 kHz / 32 bit, tichý chod a pěkný vzhled. Jeho předchůdce DCD 735 sloužil věrně 15-17 let než mu začala slepnout čočka a začal "přeskakovat", tak věřím že i tento bude stejně spolehlivý.

Denon DP-29F

Denon DP-29F

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. dubna 2024

(naposledy upraveno 22. dubna 2024)

Zakoupeno v APOLLOs.cz

Přístroj o málo dražší než rekonstrukce pohonu za původní, nyní již nedostupný, a hraje poslechem dobře.

Denon DRA-900H

Denon DRA-900H

Ověřený zákazník Salony Denon Maron

Přidáno: 20. dubna 2024

Zakoupeno v Salony Denon

Zatím se sním teprve seznamuji- nemohu posoudit.
Jen mi vadí, že USB vstup pro přehrávání je na přední straně přístroje. Ale to může být jen můj problém- já bych uvítal zadní připojení exter. HDD

Denon PMA-600NE

Denon PMA-600NE

Přidáno: 16. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Perfektní design. Dokonalý zvuk.

Denon AVR-S670H

Denon AVR-S670H

Přidáno: 7. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Super,oproti tomu co jsem měl předtím.Jednoduché nastavení mikrofonem - asi 20 minut...Jediný co,že při přepínání,vypínání cvakne...Super by byl zoom obrazu + či mínus...Nepodařilo se mi spárovat Bluetooth sluchátka.

Denon DP-450USB

Denon DP-450USB

Ověřený zákazník Alza.cz Kilgore58trout

Přidáno: 28. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• velmi slušný poměr cena / výkon
  • přímý přepis hudby z vinylu do mp3
  • futuristické víko je pěkné, ale jak bude fungovat jako ochrana proti prachu zatím nevím...

Ověřený zákazník Filmnadvd.cz Ověřený zákazník

spokojenost

Ověřený zákazník CinemaShop Pavel

Přidáno: 21. března 2024

Zakoupeno v CinemaShop

Zatím žádné . Vlastním ho krátce.

Denon RCD-N10 CEOL

Denon RCD-N10 CEOL

Ověřený zákazník Alza.cz JaRo

Přidáno: 20. března 2024

(naposledy upraveno 20. března 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Přístroj funguje tak jak má, ale zvuk ze starého analogu v žádném případě nenahradí.

Dálkový ovladač Denon RC-1239

Dálkový ovladač Denon RC-1239

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Tom

Přidáno: 16. března 2024

Zakoupeno v Dálkové ovladače

• Funguje stejně jako starý/původní ovladač
  • Náhrada za RC-1226

Ověřený zákazník Salony Denon Jirka

Přidáno: 9. března 2024

• Skvely prirozeny zvuk
  • Vynikajici kvalita zpracovani

Skvely stereo zesilovac s vynikajicim prirozenym zvukem, uzasnou dynamikou a detailem podani. Skvele dilensle zpracovani. Zatim maximalni spokojenost.

Denon AVC-X4800H

Denon AVC-X4800H

Ověřený zákazník LepšíZvuk bohdan

Přidáno: 7. března 2024

Zakoupeno v LepšíZvuk

• tento produkt jsem si vybral podle tuzemských a zahraničních recenzí,V této třídě si myslím ,že se jedná o vyjímečný kousek co se týče designu, kvality zvuku a výkonu. Jsem maximálně spokojen.

Přidáno: 6. března 2024

• Kvalita
Denon RCD-N12

Denon RCD-N12

Přidáno: 2. března 2024

(naposledy upraveno 2. března 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Denon RCD-N12 umí všechno, sat. přijímač CryptoBox 650D mám s tv Samsung propojený přes tv hdmi ARC, tv Samsung s Denon RCD-N12 je propojena optickým kabelem- vše se současně zapne jedním ovladačem- satelitního přijímače. Výhodou je stmívatelný displej- 100- 0% svítivosti, podrobný a srozumitelný manuál v češtině. Dalším plusem je přehledná aplikace HEOS opět v češtině k ovládání mobilem, kde je všechno pěkně po ruce včetně ekvalizéru. Při streamování je Denon AirPlay2 kompatibilní s dalšími reproduktory s podporou AirPlay2, v mém případě s repro Ikea Symfonisk. V aplikaci HEOS je možné zvolit současně propojení Deon s Ikea Symf., k disp. jsou posuvníky k nastavení hlasitosti jednotlivých repro/ něco jako rovnováha u stereo/, přirozeně také posuvník výsledné hlasitosti. V aplikaci HEOS tak můžete zvolit aktivitu všech repro, nebo jeden z nich vypnout. A to nejdůležitější nakonec- zvuk je s repro Demand 9 skvělý a v kombinaci s Ikea Symf. /mám jenom jeden/ ještě lepší.., subwoofer není nutný, i když vstup je k disp., alespoň dle mého vkusu… samozřejmě záleží také na velikosti ozvučeného prostoru..atd..Aplikace HEOS kromě Spotify connect podporuje také Tidal connect a další, je v češtině!, a dá se na ni zvyknout…Energ. náročnost- pohotovostní stav se udává 0,4W, naměřil jsem 0,2W / asi přesnost čínského wattmetru/ . Uváděný příkon je 55W, naměřil jsem 12W!…? , tak nevím, jsem úplný elektro laik…Snad je watmetr ok- pro kontrolu, u tv jsem naměřil 76W, to je ok.
  • Na čelním panelu nejdou vypnou ani s
  • Na čelním panelu nejdou vypnout ani stmavit intenzívně podsvícená tlačítka ovládání přístroje/ dvě/, což je nelogické, protože při poslechu ve tmě při stmaveném displeji je to hodně rušivé…po přepnutí přístroje do pohotovostního režimu je to ok., naprostá tma- mám v ložnici.
Denon AVR-S970H

Denon AVR-S970H

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Jiří Dohnal

Přidáno: 29. února 2024

Zakoupeno v APOLLOs.cz

Zatím jsem jej nestihl prozkoumat..Ale jeví se velice dobře..

Ověřený zákazník Salony Denon Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2024