Recenze Denon

Ověřený zákazník MALL.CZ Pedro

Přidáno: 18. května 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Velmi kvalitní přístroj, bohatá výbava

Pavelkedar Pavelkedar Pavelkedar Pavelkedar

Přidáno: 17. května 2020

• Automatický systém
  • pěkný design
  • Plochý sterilní zvuk bez života, hloubky prostoru, bez dynamiky a basů

Velké zklamání. Zapojeno do audiofilního zesilovače NAD a HECO Celan GT 702.
Výsledkem byl zcela.
Po delším čase nepoužívání jsem stávající základní! přenosku se safírovou jehlou-která nenese značku Denon,ale pouze Made in Japan, vyměnil za přenosku s jehlou Ortofon 2M Blue + předzesilovač Pro-Jet Black. Integrovaný předzesilovač v gramošasi je ten nejlevnější( jeho konstrukce se kdysi používala do kazetových magnetofonů ).
A hle, zvuk najednou kvalitativně vystřelil do nebe.
Závěr : Silně předražený (pořizovačka kolem 10.000,-, nyní už níže), byť značkový gramofon. Záleží, co od toho čekáte, já jako fanda Denonu jsem čekal podstatně o hodně více. Nedoporučuji

Ověřený zákazník Salony Denon Ověřený zákazník

Přidáno: 13. dubna 2020

Zakoupeno v Salony Denon

• mnoho funkcí
  • appka celkem funguje
  • zvuk v dané kategorii
  • DAB+ funguje citlivost dobrá
  • plastová tlačítka na přední straně ale to je design subjektivní
  • ty appky na řízení a streamování jsou až dvě ale asi nešlo udělat jednu pro všechny denon přístroje a když to máte nastavené tak můžete použít jen display přístroje

V dané cenové kategorii by jste tento produkt určitě měli zvážit a pokud je pro vás zvuk ok, tak funkcemi a konektivitou vás určitě nezklame.

Mountain Gear Mountain Gear

Přidáno: 7. dubna 2020

• Dobrý zvuk (s Polk S20e), ale nejsem hifař.
  • Nesmyslné ovládání. Na jednotce nejsou kvuli designu zepředu skoro žádná tlačítka, zezhora je jen přetáčení atd. ale tam většinou něco leží. Takže vše se dá ovládat jenom přes dálkáč nebo mobil.
  • Internetová radia nejdou přepínat pomocí čísel na ovladači, ty fungují jen na normální radio. takže musíte složitě vyvolat oblíbené, doklikat po jedné, 2x potvrdit... kdo tohle vymyslel.
  • Aplikace HEOS se často nechce připojit, takže to trvá ještě déle, tam to také vždycky zapomene, kde jsem byl naposled, takže se člověk musí proklikávat, kam chce.
  • Malý display, měl jsem Onkyo, kde byl sice super display, ale ovládání a připojiteknost ještě horší.
  • Nemá DAB!
  • Pracuje jen s TuneIn inet radios, které aktuálně nepřijímá nové stanice a spoustu jich tam nemá.
  • Podcasty jdou sice na TuneIn nastavit do oblibenych, ale na Denon nefungují.
  • Cca 1/8 zapnutí se nepřipojí k WiFi vůbec.
  • Když pustím notebook s bluetooth, tak se mi Denon přepne třeba z radia na blootooth automaticky.
  • BlueTooth má latenci, takže např na video nepoužitelné.
  • Některé stanice, které na webu TuneIn jdou, tak v Denonu se nepřipojí.
  • Když jsem připojil USB s mp3 a wav, tak nasledně přestal chip fungovat, neni vidět ani v PC, ale možná jsem to měl nějak od věže odpojit a byla to moje chyba.

Dá se s tím žít!
Ale čekal jsem víc, četl jsem samou chválu a ocenění, proto jsem se tak rozepsal kvuli ostatním. onkyo cr-n775d byl větší průšvih, že jsem to až musel vrátit a vyměnit za toto.
Asi jsem moc náročný na logiku ovládání.

Libor Petráš Libor Petráš

Přidáno: 29. února 2020

• zvuk
  • plně automatický, nelze šetrně přeskakovat skladby

Poměr cena-výkon je skvělej. Jsem z něj opravdu nadšený. Souhlas se všemi komentáři a připomínkami níže. Jen doplním, že má překvapivě dobrý zvuk. Předtím jsem měl Tesla NC440, který se bohužel již po několikáté porouchal a už jsem do něj nechtěl investovat. Koupil jsem Lenco L-3808, ale obratem šel zpět. Zvuk z něj lezl příšerný. Na tenhle jsem narazil náhodou, navíc pasuje k ostatním Denon komponentám. Dá se pořídit i v černé barvě jako Marantz TT5005-N1B.

Denon PMA-600NE

Denon PMA-600NE

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2020

Zakoupeno v CZC.cz

• 3 digitální vstupy , PHONO vstup , BLUETOOTH pro mobil , reprosoustava 4-16 ohmů , výstup pro SUBWOOFER - asi nepoužiji , s metrovýma sloup. reprobednama basy slušné .

Potřeboval jsem nový zesilovač který bude mít 3 digitální vstupy , tak padla volba na tento DENON. Nejsem náročný hifista , z mého pohledu zvuk a výkon velmi dobrý. I cena , protože zesilovač není levná záležitost .

Přidáno: 4. února 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

solidní produkt za přijatelnou cenu

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• V této cenové relaci velice kvalitní gramofon.

Doporučuji.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• Look and sounds great

Přidáno: 26. ledna 2020

• Za tu cenu nic.

Velmi příjemný zvuk, skvělá konektivita.

Přidáno: 30. prosince 2019

Zakoupeno v BScom s.r.o.

cena x výkon

Přidáno: 9. prosince 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Dobrý poměr mezi cenou a kvalitou.

Denon DCD-600NE

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• Výborný zvuk a konektivita

zikim zikim

Přidáno: 12. listopadu 2019

(naposledy upraveno 22. dubna 2020)

• univerzál - dobrá konektivita
  • moderní vzhled
  • velice slušný až perfektní zvuk - o tom to asi je nejvíc!
  • Výborný poměr cena / výkon
  • Uživatelské rozhraní je děs - např pro změnu stanice internetového rádia: CALL - Favorites - Back - (nalistovat stanici v seznamu) Enter - Play now! 6 kliků, to je crazy.
  • Konektory pro repro jsou jen na holý kabel
  • Dálkové ovládání bez jakékoli inovace - težký old school

vzhledem k ceně přístroje je nesmysl používat jej s malými Denon bednami (hrají velice slušně, ale je to potlačený potenciál). Zkoušel jsem regálovky Mission (vítěz testu whathifi) - zajímavé, ale pořád jsem nebyl spokojený. Přešel jsem na sloupové repro Tannoy a konečně se receiver předvedl v plné kráse! Hudba není jen dobrá, stal se z ní zážitek. Somozřejmě jsem teď cenově úplně jinde (celkem 30tis.).

Přidáno: 24. srpna 2019

• Skvělý zvuk v kombinaci s repro Polk s20
  • Zda se všechno funguje jak má
  • Nenalezeno

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. června 2019

• Cena,kvalitní zvuk.
  • K tomuto gramofonu nelze koupit náhradní hrot přenosky v žádném obchodě ČR.

Denon RCD-M41DAB

Denon RCD-M41DAB

Přidáno: 18. června 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Kompaktni kombinace vseho, co clovek obvykle v teto tride potrebuje
  • Klasicka konstrukce zdroje i zesilovace
  • Velice maly standby odber kolem 400mW
  • Opticke vstupy signalu do zesilovace (napr. z TV)
  • Bohuzel se moc nepovedl bluetooth vstup - chybi aptX kodek
  • Slysim piskat pomocny zdroj
  • Klasicke loudness bych ocenil vic nez nejaky SBS sound

System jako takovy je velice povedeny a v relaci toho, co jineho je mozno koupit a to i u proslavenych puristickych znacek Onkyo, Yamaha atd je velice nadprumerny. Zejmena si uzivam DAB tuner a opticky vstup z TV. Kvalita zvuku je v pripade tuneru i v pripade TV pres opticky vstup dokonala (hraje do sloupovych repro Magnat). Co mi vadi jsem zminil v minusech - nevim proc uz nejde sehnat vyrobek s fyzio regulaci hlasitosti, ktery vsichni nahradili vsemoznymi funkcemi typu ...necoBass... atd. Ty jsou jen k zlosti a klasicke loudness nenahradi. Zde SBS je jakysi super bass sound, ktery prida basy. Fajn, skvely postreh... Takze na tichy poslech je to presne akorat. Ale s hlasitosti uz je neumi zpatky srovnat, takze denon je zahraje, bedny to zahrajou, ale okno to pak vyskli a sklenicky pokaci. Cili s korekcemi se musi neustale strachat podle vasi aktualni zvukove nalady resp. hlasitosti. Dalsi co se nepovedlo je absence aptX kodeku v BT vstupu, takze kdyz chcete z nejakeho tabletu film se zvukovym doprovodem sem do systemu, mate zvuk skoro vterinu za obrazem. Na vine BT standard a bezne se to vi a taky se vi, ze na to plati jedine aptX, ktery to na 95% resi bezny clovek uz s nim zpozdeni de facto nevidi. Jenze ten zde chybi. Ovsem stejne se maloktery jiny vyrobce prizna, ktere kodeky ma. Cili je to loterie u vsech vyrobcu, ze je BT ve standardu 4.0 coz v navodu najdete bohuzel k urceni chovani nestaci. A jestli aptX bude nebo nebude se najde doma po vybaleni. Jinak je BT fajn, jde pripojenim sparovaneho zarizeni probrat ze stby coz je prima. Pozor ale aktivovanim BT ve stby bere pak asi 1W (to taky vyrobce neprizna, pritom je to ocekvane a nelze moc jinak). Pri krasne dynamice, kterou DAB umi je v pauze slyset nejaky spinany zdroj primo ze skrine (bud pro displej nebo neco takoveho, protoze trafo ma dle vahy jeste klasicke). Takze to z jeho skrine malinko seveli a spis sumi nez piska, fakt malo ale je tam. Ve vystupu nic, tam je to dokonaly. 98% lidi to beztak ani pri upozorneni neuslysi, ja jsem atyp. Shrnuto podtrzeno velice slusna veci a veci co mi vadi, stejne nikdo jiny lepe nedela. Pri generacni obmene jsem tedy dopadl dobre. Takze doporucuju.

Denon RCD-M41

Denon RCD-M41

Hi-Fi Hi-Fi

Přidáno: 1. dubna 2019

(naposledy upraveno 8. května 2020)

• minisystém s vynikajícím zvukem
  • možnost vypnout veškeré tónové korekce
  • regulace výšek, basů a balance
  • citlivý tuner VKV
  • 2x digitální optický vstup, 1x analogový vstup
  • pěkný a přehledný displej
  • jas dispeje lze stupňovitě regulovat až do jeho zhasnutí displej
  • hezký vzhled
  • vypínatelný přednastavený ekvalizér pro doporučované reprosoustavy Denon (výborně nastavený)
  • výstup pro aktivní subwoofer
  • nemá žádný digitální výstup zvuku (digitálně z ní tedy nic nenahrajete)
  • hlučnější mechanika CD
  • přístroj nemá ani optický, ani digitální koaxiální výstup
  • po roce provozu CD přehrávač nenačítá žádná vypálená CD a dokonce ani některá zcela nová CD - v servisu vyměněna laserová mechanika

Minisystém s velkým výkonem a čistým zvukem. Možnost přizpůsobit systém doporučovaným reprosoustavám Denon (korekce je z výroby zapnuta a vyhovuje i pro starší regálovky Denon, pro čistý průchod signálu pro kvalitnější reprosoustavy ji lze vypnout). Velmi pečlivě zpracovaný český návod (90 stran A4). Pro příjem VKV doporučuji použít venkovní anténu, aspoň dipól. Je ovšem otázkou, proč volit tento model a ne přímo téměř stejně drahý model s DAB přijímačem, protože AM tuner asi využívat nebudete. Zvukově jde o nejlepší minisystém, který jsem v této cenové relaci dosud slyšel. Záporem je nespolehlivý CD přehrávač.
***

Zobrazuji 241 - 260 ze 279 recenzí 1...10 11 12 [ 13 ] 14