Recenze Denon

Ověřený zákazník Salony Denon Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2024

• Ve. Stadiu testu

Přidáno: 23. února 2024

(naposledy upraveno 23. února 2024)

• Výborný zvuk.
  • Heos

Zesilovač jsem kupoval hlavně ke gramofonu. Vtéto cenové kategorii krásný zvuk.

Denon AVR-X1700H

Denon AVR-X1700H

Přidáno: 19. února 2024

• dobrý poměr cena/výkon
  • jednoduchost ovládání - nastavení
  • zatím jsem nepřišel na nic co by mi vadilo, produkt dělá to co má.

Ověřený zákazník CinemaShop Ověřený zákazník

Přidáno: 3. února 2024

splňuje očekávané vlastnosti

Denon RCD-N11

Denon RCD-N11

Ověřený zákazník LepšíZvuk Tonda

Přidáno: 2. února 2024

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Velice dobrý přístroj ale bohužel má jednu vadu a to jsou téměř nečitelné údaje na dálkovém ovládači jinak vše funguje O.K.
Denon DRA-900H

Denon DRA-900H

Ověřený zákazník Alza.cz Jirka

Přidáno: 29. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Ve všem splnil mé očekávání

Denon RCD-N12

Denon RCD-N12

Ověřený zákazník Alza.cz Alex

Přidáno: 25. ledna 2024

(naposledy upraveno 25. ledna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Fantastická malá mašinka, která ma zvuk velkého zesilovače
  • Spousta funkci, včetně PHONO vstupu, HDMI atd.
  • V podstatě kompletní řešení domácí zábavy ALL IN ONE
  • Zvuk možna není High End, ale určitě velmi slušné HiFi
  • Povedena aplikace HEOS,- vše řídíte s gauče telefonem:-)
  • Trochu jsem se bal, že to bude taková hračka... Ale ne,- velmi dobré zpracování a provedeni.

Jedinou nevýhodou je cena, která je již poměrně vysoka ve srovnání s minulou generaci. Na druhou stranu přibylo dost novych funkci a taky (konečně!!!) možnost připojit k repro terminálům "banánky"

Ověřený zákazník Alza.cz Standa

Zakoupeno v RODEL - audio

• Brilantní zvuk
  • Bohatá výbava
  • Vzhled
  • Vysoká kvalita "na poslech, na pohled i na dotek"
  • Strohá grafika OSD menu

Hodně kvalitní muziky za rozumný peníz. Čistý, vzdušný, detailní, přirozený zvuk.
Bohatá výbava. Poctivé provedení.
Je to má první zkušenost se značkou DENON a odpovídá pověsti, která ji předchází.
Myslím, že potěší každého milovníka hudby bez ohledu na preferovaný žánr.

Denon RCD-M41DAB

Denon RCD-M41DAB

Ověřený zákazník CinemaShop Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2024

Zakoupeno v CinemaShop

V mém případě plně nahrazuje AV receiver, který mi odešel. Potřeboval jsem propojení s TV, s tunerem s internetovým rádiem přes optické vstupy a s přehrávačem kazet přes analog. vstup, což tento minisystém umožňuje. A jako bonus má ještě FM a DAB rádio s dobrým příjmem a kvalitní CD přehrávač. Má dobré možnosti nastavení zvuku, který je dle mého názoru velmi kvalitní. Nemá žádné zbytečné funkce, které bych nevyužil. Jednoduchá obsluha. Celková spokojenost... Doporučuji.

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 10. ledna 2024

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Skvělý zvuk přes cd,gramofon i ze sítě

Ověřený zákazník AB COM CZECH Eiffel25

Přidáno: 7. ledna 2024

(naposledy upraveno 7. ledna 2024)

Zakoupeno v AB COM CZECH

Produkt nemá český manuál,takže pro člověka,který nezná perfektně anglicky je k prdu.

Ověřený zákazník Salony Denon Honza

• Perfektní zvuk
Denon AVR-X1800H

Denon AVR-X1800H

Ověřený zákazník Salony Denon Honza

Zakoupeno v Salony Denon

Poměr cena a co dostanu.

Ověřený zákazník CinemaShop Zdendaa

Zakoupeno v CinemaShop

Pro nenáročného posluchače dostačující a s ohledem na cenu, vynikající,výhodou plný automat, nenáročná obsluha..

Ondřej Špelda Ondřej Špelda

Přidáno: 26. prosince 2023

(naposledy upraveno 30. ledna 2024)

• Obstojná kvalita zvuku
  • Obstojný vzhled
  • Bluetooth
  • WiFi - připojení k internetu
  • Šroubovací repro konektory
  • HDMI CEC
  • Podrobný český návod
  • Nulová možnost vlastní úpravy zvuku - EQ v případě aktivace Audyseey
  • V případě prostorového zvuku dialogy pouze v předních repro - dialogy v zadních repro pouze při MultiChannel Stereo
  • Ovladač působí poněkud levným dojmem
  • Není k sehnání stříbrná varianta

Zdejší recenze na tento model pouze velmi strohé a všechny na 100%, tak jsem se rozhodl doplnit i mou zkušenost. Nepovažuji se za vysoce náročného uživatele s pohledu zvuku, ale spíše za středního. :)
Odešel mi bohužel původní AV Receiver Pioneer VSX-917 (cca 15 let starý) se kterým jsem byl max. spokojen.
Hledal jsem náhradu za stávající AV Receiver v rozumné ceně. Podmínka byla všechny šroubovací konektory repro, což k mému údivu rozhodně není vůbec běžným standardem (proč?). S nákupem tohoto modelu NEjsem vyloženě NEspokojen, ale čekal jsem od tohoto AV Receiveru poněkud více.
Zvuk je poměrně čistý (možná i čistší než původní Pioneer), ale co mi opravdu velmi chybí, je možnost vlastního doladění zvuku v podobě Equalizeru apod., která v případě aktivace Audyssey není vůbec možná!!! Nechápu proč pak nejde EQ? Logicky bych si chtěl zvuk přeci doladit, dle svých preferencí.
Nastavení jsem provedl s pomocí mikrofonu a funkce Audyssey. Pokud aktivujete tuto možnost místo Manuálu, Receiver si nastaví zvuk po svém a některé funkce pak nejsou vůbec aktivní. EQ je pouze v Manuálním režimu mimo Audyssey, ale v Manuálu pak zase nejdou jiné funkce. Manuál jsem zatím nezkoušel - možná někdy až bude čas.
Zvuk bych na můj vkus ubral více v oblasti středů a naopak přidal mnohem v oblasti basů, což ale NEMOHU!!! Po dokončení Audyssey byl zvuk na mě poměrně tragický a mdlý, ve srovnání s přechozím Pionneerem, což mě tedy dost překvapilo a vyděsilo. Postupným nastavováním všech možných aktivních funkcí při Audyssey, jsem zvuk dostal na pro mě použitelný, ale vyloženě spokojen tedy opravdu nejsem! Pioneer měl funkci Sound Retriever a zvuk pak byl takový hutný a "šťavnatý". Zde je zvuk čistý, ale chybí mi ta "šťavnatost".
Chybí mi také pro mě více použitelných možností prostorového zvuku. Dialogy filmu či z TV v případě prostorového zvuku jsou přehrávány POUZE v předních repro!!! Nelze si toto alespoň trochu upravit i na zadní, což opět absolutně nechápu proč. Zvuk v Dolby PL je pěkně prostorový to musím nechat, i když na můj vkus do něj Receiver možná až moc zasahuje. Pro mě ze všech prostorových zvuků je použitelný pouze Dolby PL Music, zbytek pro mě moc nepoužitelný. Při TV se zvuk přepne automaticky na DD a opět dialogy pouze vpředu a ještě velmi málo slyšitelné. Přepnul jsem si to na All channel Stereo, abych ty dialogy rozumněji slyšel. Nastavení si to sice nějak pamatuje, ale ne vždy se to přepne na All ch Stereo. Zřejmě se to mění dle TV kanálu a závisí to na výstupu signálu z konkrétního TV programu.
Super je funkce HDMI CEC, zapnu TV (Philips 55OLED857) zapne/vypne se Receiver a hlasitost ovládám TV ovladačem.
Pokud jste spíše na zvuk klasický čistý "strohý", tak asi nebudete mít problém, já mam ale raději hutný, šťavnatý s bassy, což tento Receiver podle mě moc nesplňuje. Bohužel Pioneer se šroubovacími konektory byl až za cca 18tis. (cože?) což bylo pro mě za Receiver opravdu už moc.
Super je připojení BT, WiFi, int. rádio a hromada funkcí, které ale já zase moc nevyužiji.
Ovladač působí na mě trochu obyčejným a "levným" dojmem, ale využívám naštěstí hlavně ten z TV.
Super je český a podrobný návod.
Za mě dávám 70-75% a to hlavně protože si nemohu zvuk upravit ke svému obrazu a dialogy jsou v případě prostorového zvuku pouze vpředu. Jinak bych dal asi více.

Denon AH-D9200

Denon PerL Pro

Denon PerL Pro

Ověřený zákazník Alza.cz Radek

Přidáno: 23. prosince 2023

(naposledy upraveno 23. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Vynikající zvuk. Moje první TWS a naprostá spokojenost.

Vlastním drátová sluchátka přes hlavu Philips Fidelio a Sivga Phoenix, ale Denon mi docela vyrazil dech. Tak skvělý zvuk jsem nečekal.

Denon PMA-600NE

Denon PMA-600NE

Ověřený zákazník Salony Denon Pavel

Přidáno: 20. prosince 2023

Zakoupeno v Salony Denon

• Zesilovač výborně plní své určení. Je dobře vybaven různými funkcemi
Denon PerL

Denon PerL

Přidáno: 14. prosince 2023

(naposledy upraveno 14. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Super zvuk,perfektní ovládání,super aplikace do telefonu,napřed vám změří sluch a pak vám pustí perfektně vyváženou muziku,poslouchám metal a nebo vážnou hudbu,ale ani v jednom případě jsem neshledal žádné zakolísání,víšky,středy basy prostě vše vyvážené,prostě špičkový poslech.
  • žádná

Zobrazuji 21 - 40 ze 286 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...15