Recenze Denon

Ověřený zákazník Salony Denon Libor

Přidáno: 5. října 2023

Zakoupeno v Salony Denon

Po 20 letech provozu receiveru Denon AVR 1603, jsem hledal náhradu. Se značkou Denon mám dobrou zkušenost, tak že jsem nehledel jinde. AVR-X1700H DAB mi přišel jako adekvátní náhrada veterána, který je stále funkční. Nový receiver je o pár generací dále! Skvěle funguje ovládání přes mobilní telefon, internetová rádia i Spotify hrají, přes aplikaci se dobře ovládají, DAB i FM má dobrý příjem. Ano, menu na TV je jednodušší, trochu retro, ale funkční, pro nastavení a kalibraci postačuje. Zvuk mě trochu překvapil. Po kalibraci pomocí přiloženého mikrofonu a využití doporučených nastavení je zvuk u filmů neskutečně hutný a prostorově výrazný. Tolik basů jsem ze svých reprosoustav NAD ještě neslyšel. Stereo poslech ještě ladím.
Za mě dobrá koupě, prozatím spokojenost.

Denon AVR-S770H

Denon AVR-S770H

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 4. října 2023

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Pochopitelně soustava reprobeden v Dolby Atmos zní lépe než ten nejlepší soundbar. Nechci vypisovat obsáhlou recenzi, ty brzy vyjdou. Komu v základu stačí 7x surround reprobeden + 2x subwoorer, tak bude spokojený. Kdo chce více výkonu pořídí si AVR-X1800H, kdo touží po digitálním rádiu a nestačí mu FM, koupí si totéž s přívlastkem "DAB". Další navýšení výkonu nabízí AVR-X2800H + analogové vstupy + další HDMI (HDCP2.3), atd., atd...
  • Dolby Atmos, DTS, podporuje HDR 10+, Dolby Vision, vestavěný systém HEOS pomůže se streamováním hudby z Apple Music, Amazon Music, Tidal, Spotify, Napster, Rhapsody, domácího NAS, umí Siri, Alexu, nejnovější Bluetooth, podporuje "fleš disk", HDMI verze HDCP 2.3 obraz 8K, 4K, pracuje s Google asistentem, přístroj lze ovládat také telefonem IOS a Android...

Škoda jen, že je výrobek vyrobený ve Vietnamu. Japonci si vyrábí top modely doma. To by ale bylo o jiné ceně.

Ověřený zákazník LepšíZvuk Registrovaný uživatel

Denon AVR-X2800H DAB

Ověřený zákazník Studio Špalíček Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2023

Zakoupeno v Studio Špalíček

Nahrazoval jsem cca 15let starý receiver Denon, je vidět znatelný pokrok v uživatelské jednoduchosti: eARC, airplay HDR, atd.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. září 2023

(naposledy upraveno 2. září 2023)

skvěle vybavený receiver

Ověřený zákazník HifiObchod.cz Paul

Přidáno: 28. srpna 2023

Zakoupeno v HifiObchod.cz

Splnil očekávání , design :), produkt doporučuji.

Denon RCD-M41DAB

Denon RCD-M41DAB

Přidáno: 27. srpna 2023

• Kvalitní zvuk
  • Není nutnost koupě reproduktorů
  • Dostatečný počet vstupů a možnost vstupu analog
  • Chybí návod češtině.

Ověřený zákazník Salony Denon Aleš

Přidáno: 22. srpna 2023

(naposledy upraveno 22. srpna 2023)

Zakoupeno v Salony Denon

Solidní kus elektroniky, pracuje dobře, provedení betelné, splnil očekávání.

Ověřený zákazník Alza.cz Michael Zajíc

Přidáno: 19. srpna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduché zprovoznění, dobrý zvuk, multiroom použití
  • Problémy s naladěním a uložením DAB stanic.

Ověřený zákazník ElektroNet Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2023

Zakoupeno v ElektroNet

• Možnost použití různých hudebních formátů.
  • Nic.

Splňuje mé požadavky na široké využití. Také mě velmi příjemně překvapil perfektní český návod.

Ověřený zákazník Salony Denon Michal

Přidáno: 16. srpna 2023

Zakoupeno v Salony Denon

• Kvalitní zvuk, 3 zvukové módy pro plnohodnotný systém domácího kina, další pro stereo.
  • Nevím jestli to brát jako úplnou nevýhodu, ale i přes deklarovaný výkon, který by měl být stejný jako u receiveru Sony, musím nastavit volume cca 2x tolik, abych docílil stejné hlasitosti jako u předchozího receiveru.

Kvalitní zvuk.
Trochu mě zaráží skutečnost, že tento Denon avr-x1700h, seč má udávaný stejný výkon 145W na 6/Ohm, jako můj dosavadní Sony STR DH-590, kde jsem na běžné sledování filmů dával hlasitost na 1/4, zde u Denonu jí dávám na 1/2. Z čehož plynou mé obavy, že až si bude člověk chtít udělat hlasitost zvuku "jako v kině", nebo prostě "trochu ohulit svůj oblíbený Track", tak jestli výkon bude stačit. Dále mě napadá změřit spotřebu el. energie, protože Receiver sony jsem dal max. na 1/3 hlasitosti, tento denon dávám na 1/2 a hraje ještě tišeji.
Co se týká kvality zvuku, tak ta je lepší, vč. možnosti nastavit 2 módy pro domácí kino 5,1, další mód pro Multi stereo. Ostatní 3 stereo módy nepoužívám.
V neposlední řadě rychlé přepnutí těchto módů na ovladači jednotlivými tlačítky a žádné složité nastavování v menu.
Další výhodou je možnost zesílení (3 úrovně dialogu). V noci je rozumět i na nižší hlasitost a přes den když si člověk přidá nějakou pěvkyni např. z Nightwish, nebo Natalia Samoilovou, tak nádherně vynikne její krásný hlas, což u Sony nešlo.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. srpna 2023

Bomba.

Denon DP-450USB

Denon DP-450USB

Ověřený zákazník Alza.cz Václav

Přidáno: 15. srpna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Výborný výrobek a jsme absolutně spokojeni i s nákupem na Alze doporučuji

Denon SC-N10

Denon SC-N10

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Milan

Přidáno: 5. srpna 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Výrobek je kvalitní, jsem spokojen.
  • Žádnou jsem neobjevil.

Produkt splnil mé očekávání, můžu ho s čistým svědomím doporučit.

Denon Home 150

Denon Home 150

BTGreen BTGreen

Přidáno: 30. července 2023

• zvuk
  • cena?

Reaguji jen na recenci ohledne hlasoveho asistenta. Za spoluprace denon store jsem Alexu rozchodil, funguje paradne a bez telefonu. Staci prepnout jazyk, nainstalovat a prepnout zpet, navod se da nalezt. Komunikovat s alexou primo pres reproduktor je super, a neni treba se o to pripravovat. Mluvit musite ale pochopitelne anglicky, nebo jinym svetovym jazykem ;))

Ověřený zákazník HifiObchod.cz Renata

Přidáno: 29. července 2023

Zakoupeno v HifiObchod.cz

• Opravdu skvělý poslech a výbava.
  • Raději bych měla HDMI vstup pro kameru na předním panelu.

Ověřený zákazník Salony Denon Miloslav

Přidáno: 24. července 2023

Zakoupeno v Salony Denon

• Umí skoro všechno, co je v současnosti od wi-fi přehrávače požadováno.
  • Nastavení přístroje je intuitivní.
  • Poněkud náročnější set-up. Je to "hudební počítač" v plastovém obale. Chce to zkušenost s podobnými produkty
  • Horní povrch zařízení háklivější na poškrábání.
  • Dokumentace by mohla být podrobnější. Stručný anglický návod by mohl být přeložen do české dokumentace, obsahuje důležité informace pro připojení k wi-fi.

Za danou cenu odpovídající zařízení. Poměr cena : výkon = 1 : 1. Lepší jsem s jeho schopnostmi za tuto cenu nenašel.

Denon DCD-900NE

Denon DCD-900NE

Přidáno: 24. července 2023

Zakoupeno v Salony Denon

• Výborný přehrávač ve své cenové kategorii
  • možnost přehrávání přes USB vstup

Přidáno: 17. července 2023

(naposledy upraveno 17. července 2023)

• skvělý zvuk
Denon AH-GC30

Denon AH-GC30

Ověřený zákazník Salony Denon Serhii

Přidáno: 12. července 2023

(naposledy upraveno 27. října 2023)

• Kvalita zvuk,design

Zobrazuji 61 - 80 ze 286 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...15